Doskonalenie audytowania w ramach Systemu KZR INIG

    • Termin: 28-29 listopada 2016 r.
    • Miejsce: Hotel Zawiercie, ul. Wierzbowa 6, 42-400 Zawiercie
    • Cena: 995 zł/osobę, zawiera: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym, pełne wyżywienie, dodatkowe atrakcje.
    •  
    • Cel szkolenia:
      Szkolenie ma charakter warsztatów kalibracyjnych dla audytorów KZR INiG. Celem szkolenia jest ujednolicenie podejścia i interpretacji dowodów przedstawianych podczas audytów, szczególnie w zakresie obliczania emisji gazów cieplarnianych. W związku z trwającym procesem zamian i aktualizacji dokumentów systemowych, celem szkolenia jest również zapoznanie zainteresowanych podmiotów z nowymi wymaganiami. Podczas szkolenia dyskutowane będą również szczególne i trudne przypadki występujące podczas audytów Systemu KZR INiG.

    • Adresaci:
      Szkolenie adresowane jest do audytorów jednostek certyfikujących, osób odpowiedzialnych w jednostkach certyfikujących za wdrożenie i nadzorowanie procedur KZR INiG, firm i osób zajmujących się wdrażaniem wymagań KZR INiG i przygotowywaniem do audytów przedsiębiorców, a także podmiotów certyfikowanych i przygotowujących się certyfikacji.

    • Forma szkolenia:
      Szkolenie będzie miało formę wykładów oraz warsztatów wymagających aktywnego udziału uczestników.
    • Wieczorem 28 listopada zapraszamy na uroczystą kolację z atrakcjami.
    •  
    •  
    •  
    • Pobierz Kartę zgłoszenia
LP Zakres tematyczny Prowadzący Czas trwania Godziny
Dzień I - 28.11.2016 r.
1. Rejestracja i poczęstunek powitalny     16.00-17.00
2. Powitanie uczestników. Podsumowanie ostatniego roku działalności Systemu KZR INiG  Delfina Rogowska  60 min  17.00-18.00
3. Uroczysta kolacja     19.00
Dzień II - 29.11.2016 r.     
 1. Aktualizacja wymagań systemu KZR INiG Delfina Rogowska  45 min 10.00-10.45
 2. Przerwa     10:45-11:00
 3. Weryfikacja poprawności obliczeń emisji GHG. Przykład dla tłoczni oleju. Zadanie wykonywane przez uczestników Kamil Berdechowski 75 min 11:00-12:15
 4. Przerwa      12:15-12:30
 5. Analiza przypadków szczególnych Delfina Rogowska 60 min  12:30-13:30
 6. Przerwa      13:30-13:45
7. Weryfikacja poprawności wykonania dokumentacji systemowej dla przeprowadzenia obliczeń GHG. Przykład dla wytwórni FAME. Zadanie wykonywane przez uczestników. Kamil Berdechowski 75 min 13:45-15:00
8. Obiad     15.00

 

Kontakt:
Grażyna Wdaniec
tel. 12 61 77 523
wdaniec@inig.pl