Jednostki certyfikujące

W ramach Systemu KZR INiG do certyfikacji uprawnione zostały następujące jednostki certyfikujące:

1. DEKRA Certification Sp. z . o. o.
ul. Legnicka 48H, 54-202 Wrocławdecyzja_dekra

www.dekra-certification.com.pl
Kontakt: 
Barbara Smerkowska- Specjalista ds. Certyfikacji Biomasy i Biopaliw
tel. +48 502 251 430
e-mail: barbara.smerkowska@dekra.com

Emanuela Danilewicz – Szef Zespołu Sprzedaży Business Assurance
Tel. +48 512 952 698
e-mail: emanuela.danilewicz@dekra.com

Ścieżki certyfikacji:
- biopaliwa i biopłyny
-
paliwa z biomasy

 

2. SGS Polska Sp. z o. o., ul. Jana Kazimierza 3, 01-248 Warszawa    

www.sgs.pl    

Kontakt:
Ilona Olsztyńska Kierownik ds. Rozwoju produktów

tel. +48 607 571 646

e-mail: ilona.olsztynska@sgs.com

 

Walentyna Kolesnik Specjalista ds. Certyfikacji

tel. +48 691 767 065

e-mail: walentyna.kolesnik@sgs.com

 

Jolanta Kiersnowska Specjalista ds. Obsługi Klienta

tel. +48 691 766 420,

e-mail: jolanta.kiersnowska@sgs.com

 

Ścieżki certyfikacji:
- biopaliwa i biopłyny
-
 paliwa z biomasy

 


 3. Bureau Veritas Polska Sp. z o. o., ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa   

www.bureauveritas.pl

  

Kontakt: 


Piotr Wojciechowski, Specjalista branży Agri

telefon: +48 606 593 598

e-mail: piotr.wojciechowski@pl.bureauveritas.com

 

Joanna Borowiec

tel: +48 601 662 516

e-mail: joanna.borowiec@pl.bureauveritas.com

 

Ścieżka certyfikacji:
- biopaliwa i biopłyny

- paliwa z biomasy



 4. NOBLE CERT Sp. z o. o. , ul. Włóczków 22/6, 30-103 Kraków   

www.noblecert.pl 

 

Natalia Rudzińska, Specjalista ds. Planowania i Administracji

tel.: +48 12 357 16 66

tel. kom.:+48 664 206 273
e-mail: natalia.rudzinska@noblecert.pl

 

Piotr Kowalski, Specjalista ds. Certyfikacji i Szkoleń

e- mail: piotr.kowalski@noblecert.pl
tel.: +48 690 482 101

 

Ścieżka certyfikacji:
- biopaliwa i biopłyny

 


 

5. TÜV NORD Polska Sp. z o. o.,  ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice

www.tuv-nord.pl

 

Kontakt:

Katarzyna Paczóska, Opiekun Merytoryczny Obszaru Ochrona Środowiska

tel: +48 605 410 392

e-mail: k.paczoska@tuv-nord.pl

 

Ścieżka certyfikacji:
- biopaliwa i biopłyny

 


 

6. Control Union Poland Sp. z o. o., al. Wojska Polskiego 45, 65-764 Zielona Góra

www.controlunion.pl

 

Kontakt

Katarzyna Sowińska-Bolechowska

tel.: +48 68 452 34 39

e-mail: polska@controlunion.com

 

Ścieżka certyfikacji:
- biopaliwa i biopłyny

- paliwa z biomasy

 

  7. BSI GROUP POLSKA Sp. z o.o. 
  www.bsigroup.com
  Warszawa 00-877, Al. „Solidarności” 171
 

   Kontakt:
  Anna Duda, Sales Representative
  tel: +48 22 330 61 85, +48 795 518 971
  e-mail: Anna.Duda@bsigroup.com

  Monika Mazur, Inside Sales Executive
  M: +48 501 652 016
  e-mail: Monika.Mazur@bsigroup.com

  Ścieżka certyfikacji:
   - biopaliwa i biopłyny

 


8. United Registrar of Systems Polska Sp. z o.o                                                                     
  www.urs-polska.pl
  Wrocław 50-312, ul. Żeromskiego 62/2
 
  Kontakt:
  Anna Adamczyk, Operations Director
  tel: +48 71 345 08 24, +48 600 480 905
  e-mail: anna.adamczyk@urs-polska.pl

  Marzena Drążkiewicz
  Custom Service Manager
  tel: +48 71 345 08 24, +48 600 784 774
  e-mail: marzena.drazkiewicz@urs-polska.pl

 Ścieżki certyfikacji:
  - biopaliwa i biopłyny
  - paliwa z biomasy