Authorized certification bodies

1. DEKRA Certification Sp. z o.o.
ul. Legnicka 48H, 54-202 Wroc艂aw
www.dekra-certification.com.pl
Contact: Barbara Smerkowska - Specjalista ds. Certfikacji Biomasy i Biopaliw
mobile: +48 502 251 430
e-mail:聽barbara.smerkowska@dekra.com

Contact: Emanuela Danilewicz - Szef Zespo艂u Sprzeda偶y Business Assurance聽聽聽聽
mobile: +48 512 952 698
e-mail: emanuela.danilewicz@dekra.com


2. SGS Polska Sp. z o.o, Jana Kazimierza 3, 01-248 Warszawa
www.sgs.pl
Contact: Ilona Olszty艅ska
mobile: +48 607 571 646
e-mail: ilona.olsztynska@sgs.com


3. Bureau Veritas Polska Sp. z o.o., Migda艂owa 4, 02-796 Warszawa
www.bureauveritas.pl
Contact: Piotr Wojciechowski
phone: +48 606 593 598
e-mail: piotr.wojciechowski@pl.bureauveritas.com

Contact: Joanna Borowiec
mobile: +48 601 662 516
e-mail: joanna.borowiec@pl.bureauveritas.com


4. NOBLE CERT Sp. z o. o. , J贸zefa Ka艂u偶y 1, 30-111 Krak贸w聽
www.noblecert.pl聽聽

Contact: Natalia Urbaszewska
phone: +48 12 357 16 66聽
e-mail:聽natalia.urbaszewska@noblecert.pl

Contact: Piotr Kowalski
e- mail:聽piotr.kowalski@noblecert.pl
phone: +48 690 482 101


5. T脺V NORD Polska Sp. z o. o.,聽 Mickiewicza 29, 40-085 Katowice
www.tuv-nord.com
Contact: Katarzyna Pacz贸ska
phone:+48 605 410 392
e-mail: k.paczoska@tuv-nord.pl


聽6. Control Union Poland Sp. z o. o.,al. Wojska Polskiego 45, 65-764 Zielona G贸ra聽
www.controlunion.pl
Contact: Katarzyna Sowi艅ska-Bolechowska
tel.: +48 68 452 34 39
e-mail: polska@controlunion.com


7. BSI GROUP POLSKA Sp. z o.o.聽

聽 www.bsigroup.com
Warszawa 00-103, ul. Kr贸lewska 16
聽 Contact: Marcin Szopa, Commercial Branch Manager
聽 phone +48 22 330 61 93, +48 608 688 138
聽 e-mail: Marcin.Szopa@bsigroup.com