Jednostki certyfikujące

W ramach Systemu KZR INiG do certyfikacji uprawnione zostały następujące jednostki certyfikujące:

 

1. DEKRA Certification Sp. z o. o.,  Plac Solny 20, 50-063 Wrocław 

www.dekra-certification.com.pl

Kontakt: Barbara Smerkowska- Specjalista ds. Certyfikacji Biomasy i Biopaliw

tel. +48 502 251 430

e-mail: barbara.smerkowska@dekra.com

 

Kontakt: Emanuela Danilewicz – Menedżer Regionalny

Tel. +48 512 952 698

e-mail: emanuela.danilewicz@dekra.com

 


 2. SGS Polska Sp. z o. o., ul. Bema 83, 01-233 Warszawa    

www.sgs.pl

Kontakt: Ewa Wanot – Kierownik Działu Certyfikacji

tel. +48 691 76 78 14,

e-mail ewa.wanot@sgs.com

 

Kontakt: Bartosz Bombik – Specjalista ds. Certyfikacji
tel. +48 691 767 429,
e-mail: bartosz.bombik@sgs.com

 


 3. Bureau Veritas Polska Sp. z o. o., ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa   

www.bureauveritas.pl

Kontakt: Piotr Wojciechowski, Specjalista branży Agri

telefon: +48 606 593 598

e-mail: piotr.wojciechowski@pl.bureauveritas.com

 

Kontakt: Joanna Borowiec

tel: +48 601 662 516

e-mail: joanna.borowiec@pl.bureauveritas.com

 


 

4.  TÜV Rheinland Polska Sp. z o. o., ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa 

www.tuv.com/pl
Kontakt:   Marek Koźmik, Kierownik Systemów Zarządzania Środowiskowego i Energią

tel. +48 603 784 816

e-mail: marek.kozmik@pl.tuv.com


 5. NOBLE CERT Sp. z o. o. , ul. Lublańska 34, 31-479 Kraków   

www.noblecert.pl 

Kontakt: Agnieszka Leśniak , Specjalista ds. Planowania i Administracji
tel. +48 664 206 273

e-mail: agnieszka.lesniak@noblecert.pl

 


 

6. TÜV NORD Polska Sp. z o. o.,  ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice

www.tuv-nord.pl

Kontakt: Dawid Stępień, Product Manager ds. Branży Spożywczej

tel:+48 609 853 891

e-mail: d.stepien@tuv-nord.pl

 


 

7. Control Union Poland Sp. z o. o., al. Wojska Polskiego 45, 65-764 Zielona Góra  (od dn. 15.01.2016 nowy adres)
www.controlunion.pl
Kontakt: Wiesław Siutaj, Koordynator Programów Rolniczych

tel.: +48 881 958 013

e-mail: kontakt@controlunion.pl


8. Rina Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Na Stoku 46.
http://www.kzr.inig.eu/file/repository/rina.PNGOddział w Katowicach, ul. Mickiewicza nr 29, 40-085 Katowice.

Kontakt: Marco Carena, Certification Manager

tel.: +48 32 205 89 68, +48 608 69 95 55

e-mail: Marco.Carena@rina.org