Jednostki certyfikujące

W ramach Systemu KZR INiG do certyfikacji uprawnione zostały następujące jednostki certyfikujące:

1. DEKRA Certification Sp. z . o. o.

ul. Legnicka 48H, 54-202 Wrocław

www.dekra-certification.com.pl

Kontakt: Barbara Smerkowska- Specjalista ds. Certyfikacji Biomasy i Biopaliw

tel. +48 502 251 430

e-mail: barbara.smerkowska@dekra.com

 

Kontakt: Emanuela Danilewicz – Szef Zespołu Sprzedaży Business Assurance

Tel. +48 512 952 698

e-mail: emanuela.danilewicz@dekra.com

 


 2. SGS Polska Sp. z o. o., ul. Jana Kazimierza 3, 01-248 Warszawa    

www.sgs.pl

Kontakt: Ilona Olsztyńska

tel. +48 607 571 646,

e-mail: ilona.olsztynska@sgs.com

 

 


 3. Bureau Veritas Polska Sp. z o. o., ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa   

www.bureauveritas.pl

Kontakt: Piotr Wojciechowski, Specjalista branży Agri

telefon: +48 606 593 598

e-mail: piotr.wojciechowski@pl.bureauveritas.com

 

Kontakt: Joanna Borowiec

tel: +48 601 662 516

e-mail: joanna.borowiec@pl.bureauveritas.com

 


 4. NOBLE CERT Sp. z o. o. , ul. Józefa Kałuży 1, 30-111 Kraków   

www.noblecert.pl 

Kontakt: 
Natalia Urbaszewska

tel.:  12 357 16 66  
e-mail: natalia.urbaszewska@noblecert.pl

 

Kontakt:
Piotr Kowalski

e- mail: piotr.kowalski@noblecert.pl
tel.: +48 690 482 101

 


 

5. TÜV NORD Polska Sp. z o. o.,  ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice

www.tuv-nord.pl

Katarzyna Paczóska, Opiekun Merytoryczny Obszaru Ochrona Środowiska

tel: +48 605 410 392

e-mail: k.paczoska@tuv-nord.pl

 


 

6. Control Union Poland Sp. z o. o., al. Wojska Polskiego 45, 65-764 Zielona Góra  (od dn. 15.01.2016 nowy adres)

www.controlunion.pl
Kontakt: Marcin Sikora

tel.: +48 68 452 34 39

e-mail: polska@controlunion.com


  7. BSI GROUP POLSKA Sp. z o.o. 
  www.bsigroup.com
  Warszawa 00-877, Al. „Solidarności” 171
  Kontakt: Anna Duda, Sales Representative
  tel: +48 22 330 61 85, +48 795 518 971
  e-mail: Anna.Duda@bsigroup.com