Jednostki certyfikujące

 

1. DEKRA Certification Sp. z o. o.

ul. Legnicka 48H, 54-202 Wrocław

www.dekra-certification.com.pl

Kontakt: Barbara Smerkowska- Specjalista ds. Certyfikacji Biomasy i Biopaliw

tel. +48 502 251 430

e-mail: barbara.smerkowska@dekra.com

 

Kontakt: Emanuela Danilewicz – Szef Zespołu Sprzedaży Business Assurance

Tel. +48 512 952 698

e-mail: emanuela.danilewicz@dekra.com

 


 2. SGS Polska Sp. z o. o., ul. Bema 83, 01-233 Warszawa    

www.sgs.pl

Kontakt: Agata Spryszyńska

tel. +48 691 767 407,

e-mail agata.spryszynska@sgs.com

 

Kontakt: Bartosz Bombik – Specjalista ds. Certyfikacji
tel. +48 691 767 429,
e-mail: bartosz.bombik@sgs.com

 


 3. Bureau Veritas Polska Sp. z o. o., ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa   

www.bureauveritas.pl

Kontakt: Piotr Wojciechowski, Specjalista branży Agri

telefon: +48 606 593 598

e-mail: piotr.wojciechowski@pl.bureauveritas.com

 

Kontakt: Joanna Borowiec

tel: +48 601 662 516

e-mail: joanna.borowiec@pl.bureauveritas.com

 


 

4.  TÜV Rheinland Polska Sp. z o. o., ul. Komitetu Obrony Robotników 56, 02-146 Warszawa

www.tuv.com/pl
Kontakt:  Aneta Staszewska, Kierownik Produktu

tel. +48 609 883 515

e-mail: aneta.staszewska@pl.tuv.com


 5. NOBLE CERT Sp. z o. o. , ul. Lublańska 34, 31-479 Kraków   

www.noblecert.pl 

Kontakt: Dominika Dzidek, Specjalista ds. Sprzedaży Usług Certyfikacyjnych i Szkoleń
tel. +48 690 482 101

e-mail: dominika.dzidek@noblecert.pl

 

 

Kontakt: Ewa Gawrych

 

Tel. +48 608 231 437

e- mail: e.gawrych@noblecert.pl

 


 

6. TÜV NORD Polska Sp. z o. o.,  ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice

www.tuv-nord.pl

Kontakt: Dawid Stępień, Product Manager ds. Branży Spożywczej

tel:+48 609 853 891

e-mail: d.stepien@tuv-nord.pl

 


 

7. Control Union Poland Sp. z o. o., al. Wojska Polskiego 45, 65-764 Zielona Góra  (od dn. 15.01.2016 nowy adres)
www.controlunion.pl
Kontakt: Wiesław Siutaj, Koordynator Programów Rolniczych

tel.: +48 881 958 013

e-mail: polska@controlunion.com


8. Rina Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Na Stoku 46.
http://www.kzr.inig.eu/file/repository/rina.PNG Oddział w Katowicach, ul. Mickiewicza nr 29, 40-085 Katowice.

Kontakt: Marco Carena, Certification Manager

tel.: +48 32 205 89 68, +48 608 69 95 55

e-mail: Marco.Carena@rina.org


  9. BSI GROUP POLSKA Sp. z o.o. 
  www.bsigroup.com
  Warszawa 00-103, ul. Królewska 16
  Kontakt: Marcin Szopa, Commercial Branch Manager
  tel: +48 22 330 61 93, +48 608 688 138
  e-mail: Marcin.Szopa@bsigroup.com

W ramach Systemu KZR INiG do certyfikacji uprawnione zostały następujące jednostki certyfikujące: