Authorized certification bodies

1. DEKRA Certification Sp. z o.o.
ul. Legnicka 48H, 54-202 Wrocław
www.dekra-certification.com.pl
Contact: Barbara Smerkowska - Specjalista ds. Certfikacji Biomasy i Biopaliw
mobile: +48 502 251 430
e-mail: barbara.smerkowska@dekra.com

Contact: Emanuela Danilewicz - Szef Zespołu Sprzedaży Business Assurance    
mobile: +48 512 952 698
e-mail: emanuela.danilewicz@dekra.com


 2. SGS Polska Sp. z o.o, Jana Kazimierza 3, 01-248 Warszawa
www.sgs.pl
Contact: Ilona Olsztyńska
mobile: +48 607 571 646
e-mail: ilona.olsztynska@sgs.com

 

3. Bureau Veritas Polska Sp. z o.o., Migdałowa 4, 02-796 Warszawa
www.bureauveritas.pl
Contact: Piotr Wojciechowski
phone: +48 606 593 598
e-mail: piotr.wojciechowski@pl.bureauveritas.com

Contact: Joanna Borowiec
mobile: +48 601 662 516
e-mail: joanna.borowiec@pl.bureauveritas.com


4.  TÜV Rheinland Polska Sp. z o. o., Komitetu Obrony Robotników 56, 02-146 Warszawa
www.tuv.com

Contact:  Aneta Staszewska
phone +48 609 883 515
e-mail: aneta.staszewska@pl.tuv.com


5. NOBLE CERT Sp. z o. o. , Lublańska 34, 31-479 Kraków 
www.noblecert.pl  
Contact: Dominika Dzidek
mobile: +48 690 482 101
e-mail: dominika.dzidek@noblecert.pl

 

Contact: Ewa Gawrych
phone:. +48 608 231 437
e- mail: e.gawrych@noblecert.pl


 6. TÜV NORD Polska Sp. z o. o.,  Mickiewicza 29, 40-085 Katowice
www.tuv-nord.com
Contact: Dawid Stępień
mobile:+48 609 853 891,
e-mail: d.stepien@tuv-nord.pl


 7. Control Union Poland Sp. z o. o.,  al. Wojska Polskiego 45, 65-764 Zielona Góra 
www.controlunion.pl
Contact: Wiesław Siutaj,
phone: +48 881 958 013
e-mail: polska@controlunion.com


8. Rina Poland Sp. z o.o. ,  Gdańsk, Na Stoku 46.
http://www.kzr.inig.eu/file/repository/rina.PNG Katowice Branch,  Mickiewicza 29, 40-085 Katowice
Contact: Marco Carena, Certification Manager
phone.: +48 32 205 89 68, +48 608 69 95 55
e-mail: Marco.Carena@rina.org


9. BSI GROUP POLSKA Sp. z o.o. 
  www.bsigroup.com
  Warszawa 00-103, ul. Królewska 16
  Contact: Marcin Szopa, Commercial Branch Manager
  phone +48 22 330 61 93, +48 608 688 138
  e-mail: Marcin.Szopa@bsigroup.com